List of kmjhnbgfc Contact Seller
Location Map

nike air vortex vintage sklep Adi Dassler braci

Rudolf Dassler w 1924 roku dołączył do swojego brata stracił pary, kiedy jego firma Dassler (nick ADI Adi) z siedzibą w heruolahe, a wkrótce firmy została zmieniona na Adi Dassler braci. Połowy 1930, Adi Dassler braci rosną setki pracowników, mają ponad 30 rodzajów modeli wiodącą marką na świecie trampki. Po II wojnie światowej,   nike air vortex vintage sklep   Adi Dassler braci do wznowienia operacji, ma 47 pracowników i amerykański zbiornik paliwa wykonany z gumy i płótnie, wykonane pierwsze buty sportowe po wojnie. 1948 stracił steam gdy jej w swoim własnym imieniu kombinacją DAS i Adi Dassler braci zmieniła nazwę na adidas, bracia go własnymi drogami, jego brat Rudolf Dassler założył firmę PUMA i adidas w tym samym kierunku, są zdominowane przez sportowych produkcji towarów, dwóch stał się konkurenci.

Fila marki Fila braci FILA w 1911 roku w BIELLA Włochy został założony, było prawie sto lat historii. W zeszłym wieku 70 's FILA zasady dywersyfikacji, rozwiń branży odzieży sportowej. I w następnych latach rozwinęła, golf, tenis, fitness, joga, bieganie, narciarstwo serii ostatecznie określa stan kręgosłupa znanych marek na świecie, jest uważany za przedstawiciela sztuki luksusowe modele.

Sportowe Anta 12 sierpnia 2009 roku podpisał kontrakt z Belle, przejąć na własność z Chin i Hong Kong, Makao i prawo do  nike flex experience rn sklep   prowadzenia i powiązanych sieci marketingu marki Fila, od tego czasu, sportowe Fila, co Ltd będzie integracji z Anta grupy różnych zasobów korzystne, w celu osiągnięcia wizji firmy, aby zapewnić klientom i konsumentom lepszych produktów i usług. Centrala w Szanghaju, działających w Xiamen, sektorów zarządzania łańcuchem dostaw w Guangzhou.

Koniczyna z 1972 roku stał się adidas logo, wszystkie produkty adidas, używane w czasie tego znaku. Koniczyna kształt ziemi stereo trójwymiarowy samolot, jak mapa świata, to symbolizuje trzy paski rozszerzenia na świecie. Ale od 1996 roku, Shamrock logo jest specjalnie używane w klasycznej serii oryginalnych produktów. Wybierz adidas z serii classic jest najlepszy jest produkt wzorowany na historii, jej materiału i stylu zostały nieco zmodyfikowane, później ponownie wydany. Cała seria moda więcej produktów, w tym buty, ubrania i torby i inne akcesoria.

Może bo każdy z serii classic ma odrębną historię, widać z serii classic jest zawsze w przypadku konotacji, zawsze pełen: świeże, żywe i stylowe flair. Jesień 2002, adidas limitowanej serii classic po raz pierwszy w Chinach. Z buta odzieżowe, a każdy jest wyjątkowy, ludzie moda.

Item #: 3
Price: Best Offer
Status: Available
Condition:
Number in stock: 1
Location: Kmjhnbgfc, Estado de Goiás Brazil
Last update: 7 years ago
Visitors: 593
Share: