List of qudhnvbgs Contact Seller
Location Map

nike free 5.0 sklep że nogi przez życie obszar

Znajomość piłki nożnej buty mniejszą popularność podeszwy i cholewkami buty są podzielone na dwie części, porozmawiajmy o buty: istnieje o SG, FG, HG, TF, IC/IN, MG AG piłka nożna buty podeszwy. SG (miękkie podłoże): co jest, co zwykle nazywamy paznokci, zazwyczaj wymienne, stosowanie mokrych naturalnej murawy, mniej paznokcie dłuższe, zwykle 6, przede wszystkim   nike free 4.0 v3 damskie   amatorzy nie mamy wiele szans do noszenia, inni z jego kolan, sugerować lub nie nosić. FG (firma ziemi): najczęściej jedynym w wysokiej klasy trampki, twardy, naturalne łąki lub bardzo dobrej jakości sztuczną trawą, paznokci niż SG i krótsze, na sztucznej trawie, ale to generalnie nie jest zalecane, w konkretnym przypadku brakuje w siłę kostki, kostki stóp łatwo. (Mam krwawe lekcje ~ ~)

HG (twardym podłożu): stosuje się do sztucznej trawy lub gliny sądów, paznokci i FG lub do 1 lub 2 gwiazdki, grubsze paznokcie krótszy, to jest jeden z moich ulubionych, teraz jest w zasadzie nosić końca HG, w naszej szkole HG będąc do końca sprawny wielkie pastwisko, ale wystarczy, aby jeść do paznokci. TF: oznacza to, że mówią złamane paznokci, który jest powszechnie używany, beton z ziemi lub trawy krótszy, jak miejscu obok naszej szkoły nauczania 3 TF jest najbardziej odpowiednie.

IC/IN: płaskie opłaty. AG/MG: postęp w tych dwóch lat sztuczne ziemi kolce, HG i funkcjonowania podstawowych. Wybrane dobre dla witryny podeszew można powiedzieć jest wybrany trampki najbardziej ważne części, bo nawet ponownie high-end, jeszcze bardziej hi-tech, podeszwy butów i strony nie odpowiadają także zmarnowane, buty paznokci zbyt długo też mniej jeść nie do trawy w, sprawi,  nike free 5.0 sklep   że nogi przez życie obszar zmiennej małe, jest lekko nogi, a kolana ciśnienia również będzie zwiększa, długi czas ma będzie spowodowane na kolana szkody, przeciwko jest ogromny, paznokcie też mniej zbyt krótki, będzie mini, rozpoczął również będzie wysłał nie Shang życie czuje, więc musi się wybrane dobre dla witryny buty paznokci, chce nam duże piłki nożnej HG TF może być, ledwie buty FG, będzie należeć do standardowych dywan trawa, małe boisko, tylko TF lub binarny gwiazd jest właściwe.

Cholewkami głównych części kuli, a także bardziej ważne, poczucie piłka postanowił parę butów. Trampki teraz użytych materiałów można zasadniczo podzielić na dwie kategorie: Skóra naturalna oraz materiał syntetyczny. Głównego nurtu, skóra naturalna Skóra kangura, skóra bydlęca, również stosunkowo rzadko Koza, strusia, skórę rekina. Sztuczne można podzielić na wiele typów, od najprostszych syntezy do high-end KNG TEJING.

Item #: 1
Price: Best Offer
Status: Available
Condition:
Number in stock: 1
Location: Hawaii, Bouvet Island
Last update: 7 years ago
Visitors: 538
Share: