List of sshouxinli Contact Seller
Location Map

NBA rzecznik dimu·fulanke w imieniu koalicji przyjmuje do wiadomości

NBA rzecznik dimu·fulanke w imieniu koalicji przyjmuje do wiadomości, że San Antonio Spurs i Dallas Mavericks w playoffs w pierwszej rundzie szóstej wojnie wszechobecne ostatni loupan, to Unia przyznał sędzia wina po raz trzeci od początku playoffs. Przedwczoraj "bestie bitwy" Ostatni 1,3 sekundy, ostrogi w dół 111:113 z piłką. Baolisi·Diao służyć, z wyjątkiem dla dolnej linii, to ostrogi stronie obejmuje również Tim Duncan, kaoyi·laiangnade, new balance sklepManu·jinuobili, PADI·miersi i Danni·GELIN, czyli w sumie sześć Spurs graczy na boisku. Sceny chaosu z powodu krytycznych momentów, sędziowie na służbie nie sobie sprawę problem, ostrogi zostali oskarżeni przez profesjonalną po pomyślnie weimeng·ailisi uszkodzenia się, grać z 0.4 sekundy po lewej stronie, Ellis znaleźć numer źle, głośno protestują, że pozostałe 6 osób na boisku sędziego, powinien ukarany wulgarnego rzuty wolne.

W tym samym czasie, jeden asystent Spurs przenieść, cole haan lunargrand wingtip polskaże tendencja spadkowa będzie laiangnadela, sędzia, kiedy przyszło mi do głowy kilka naruszeń nie mógł potwierdzić ostrogi, więc będzie kontynuować wyścig. Po grze, niektóre media fałszywa droga "teraz NBA arytmetycznych liczby do 6 który okazuje się być mniej", a Spurs trener geleige·boboweiqi wyjaśnił: "nie świadomie aranżowanych pięć z sześciu kilkanaście, ale jest graczem chodziliśmy w miejscu. "Wczoraj, dimu·fulanke reprezentuje Unię w wiadomości e-mail, że jestem zły, stwierdzając, że ostrogi na sześciu graczy faul techniczny last minute stanowi naruszenie zespołowa, sędziowie na cło powinno być odkryta w sposób terminowy i sędziował faul techniczny, niech Mavs dostać karę i ostatniego balu z okazji. Na szczęście ostrogi, ostatecznie przegrał mecz nie przechodzą "sześć do pięciu" korzyści, więc ten loupan było wynikiem gry bezpośredniego zakłócenia. To jest trzeci Unii czas od początku play-off w tym roku i przyznać, że dwóch poprzednich obliczeniach jest dehuaite·huohuade Houston w niekorzystnej sytuacji, pomagają w Portland Trail Blazers otrzymane dwa zwycięstwa w przebraniu.

Wystawił po raz pierwszy w historii NBA dziennie trzy gry remis, ale dwie gry nie był w stanie zobaczyć wynik, dzięki Unii "Don" prawie przed wyrok śmierci dla orłów i Grizzlies. George przeżył ożywić Pacers dwa dni temu, Pacers i szóstej wojnie Jastrzębie, frontcourt graczy starły się w pierwszej połowie, a następnie usiadł na ławce baoluo·qiaozhi duszności został przewieziony pod. Jerzego podejście do zgodnie z przepisami powinien być na jednej grze zawieszenie, ale stanowisko Unii, znany jako George wchodzi w krótkim czasie i drobne naruszenia, z piłki nożnej. George przeżył remis wczoraj były widoczne podczas wojny światowej Walker przechodzi wartość wojny przełom i rzutów wolnych z rzędu 10 w pierwszej połowie na 6 ' 16 punktów, pomaga zespół 47:36 założył dwucyfrową przewagę.