List of sshouxinli Contact Seller
Location Map

Po 40 minutach, Ilisic naruszenia linii West, jedzenie żółtą kartk

Po 40 minutach, Ilisic naruszenia linii West, jedzenie żółtą kartkę. Na 42 minut volley Guram projektów teren ograniczony do dryblować prawej nogi, piłkę lekko na zewnątrz. Po 45 minutach, wyjazd Ilisic z rzutu wolnego Aquilani qiangdian przerwę, ale podany jest spalony, slow motion Pokaż Aquila spalonym między tylko ziarna. Przerwy 1-2, Florencja za. new balance 996 damskieBitwy drugiej połowy. Na protokole 47, Tomovic naruszenia aerbiaoer, jedzenie żółtą kartkę, 3 minuty później, Alberto Aquilani znowu żółty. Fiorentina miała prowadzić konie, Thea, Fernandes, podstawione Pascual. 59 minut Ilisic z rogu naciśnij Napoli obrońca ramię, sędziowie chcą wywołać karę. Hamsik pojawił się rannych, Mertens zastąpione. W 65 minucie, Thea, Fernandes, naruszenia yuejiniao, jedzenie żółtą kartkę.

Na 71 minut Puerto Iguazu ze względu na dyskomfort fizyczny był Goran Pandev się. Na 72 minut, Pizarro piłkę, koń, Thea,new balance 580 meskie Fernandes na wybuch był Pepe Reina trzepotanie. Fiorentina umieścić na Giuseppe Rossi. 74 minuty, Pandev odbioru zhichuan jeden Polak na ograniczonym obszarze, ale Macedończycy strzał Neto walnąć. W 78 minucie West linii do protestu kary dostać żółtą kartkę. W 78 minucie wyrywania Ilisic za, wyrzucony przez czerwony,

Reina protestu czysty, jedzenie żółtą kartkę.
Behrami zastąpi Incee Nirvana do Neapolu, 10 mężczyzn. Przerwa we Florencji koni w czasie burzy. 90 minut, Marty wybuch z Azji, Fernandes, obszar zamknięty. 2 minut dogrywki, Fiorentina pełną linię ciśnienia uderzyć ponownie, wykwintne przechodzącej kaliehong, Mertens Neto spokoju włamać się do obszarów o ograniczonym dostępie wyróżnić grający na pozycji bramkarza. 3-1, osiedlili się w Neapolu. Oba występy skład: Florencja (4-3-3): 1-Neto/23-Paice Kwame, (14-koń szypuły Azja Republika-Fernandez, podsekcji 56 minut) i 15-Savage i 2-gangsaluo-Rodriguez i 40-Tomovic/15-Aquilani (32-koń specjalne w podsekcji 83 minut) i 7-Pizarro, a 20-Borja-Barrero/66-Vargas i 72-Ilisic i 17-Joaquin (49-Giuseppe-Rossi, podsekcji 72 minut) Florencja (4-2-3-1): 25-Reina/31-Guram i 33-aerbiaoer i 4-Genrik i 21-Frederich-Fernandez/88-yinle i 8-yuejiniao/7-kaliehong i 17-Hamsik (14-Mertens, podsekcji 64 minuty) i 24-z powodu Signe (85-Behrami będzie, podsekcji 81 minut) / 9-Gonzalo higuain (19-Pandev, podsekcji 71 minut)